Programy Partnerskie

Czym jest Program Partnerski ?
Program partnerski (zwany tez afiliacyjnym), to rodzaj współpracy firmy z właścicielami stron internetowych, w której firma płaci za dochód wygenerowany przez klientów poleconych ze danej strony internetowej.

Celem firmy jest dotarcie do największej liczby użytkowników internetu, natomiast naszym celem jest tych użytkowników przekierować.

Banery na naszej strone to  właśnie  w  wiekszości  linki do  programów partnerskich.

Widziałeś/aś już programy partnerskie oraz ile mozna na nich zarobić?

Jeśli  nie  to  czytaj  dalej!

Dziś chcę Ci powiedzieć o najważniejszej rzeczy w biznesie nie tylko internetowym.

Dlaczego Warto

Otóż, wyobraź sobie że jest rok 1952 tuż po wojnie kiedy rodzi się miliony dzieci na świecie i jest wielki baby boom. Dokładnie między rokiem 1952 a 1965  był największy wysyp dzieci na świecie. Rodziło się ich na potęgę. Więc powstawał ogromny rynek zbytu.

Wtedy to Wiliam Procter oraz James Gamble dwaj  twórcy znanej firmy od 1837 roku Procter&Gamble (ci co produkują pod marką Gilette i innymi markami pasty do zębów etc. etc.. ) zaczynają produkować pampersy – jednorazowe pieluchy = znasz na 100%.

Dorabiają się na tym milionów, a pieluchy sprzedają  do dziś. Oni zauważyli trend, zauważyli ogromny rynek na którym można zarobić, a także ujrzeli potrzebę.

No bo gdzie zarobisz najwiecej? Tam gdzie jest ogromny rynek!

Teraz przejdźmy o rok później. Czyli do roku 1966-1968. Jak myslisz kto dorobił się najwiecej pieniedzy w tych czasach?

Podpowiem Ci. Ci którzy ujrzeli trend i zajeli się produkcją  jedzenia dla dzieci. W tym czasie GERBER znana marka zaczeła produkować znane słoiczki z jedzeniem.

OK, ale teraz przejdźmy o 5 lat dalej, czyli do roku 1973  gdzie najwiekszą fortunę zbijali producenci zabawek dla dzieci, a także odzieży. Przecież te wszystkie dzieciaki  musiały coś ubrac na siebie a tekże się czymś bawić.

Więcej

Lecimy dalej.

Teraz przejdźmy do roku 1980 gdzie 20 lat później  kiedy te wszystkie dzieciaki z lat ’60 wyrosły i były w wieku 20-25 lat i musiały gdzieś mieszkać.

Wtedy powstał nowy trend. Nowy rynek zbytu na którym mozna było się dorobić milionów. Więc Ci którzy w latach ’80 zajeli się budową domów dziś są ustawieni do końca życia. Mało tego, teraz już ich dzieci prowadzą te rodzinne firmy.

Więc kiedy spotkasz na ulicy młodego faceta czy kobietę w super samochodzie o jakim Ty tylko możesz pomażyć, to nie myśli że on go ukradł. On po prostu przejał biznes  z tradycją.

Ok, ale traz przejdźmy do lat teraźniejszy i pomyśl jaki  teraz jest trend. Na czym mozna zarobić duzo kasy?

Gdyby przeliczyć wiek tych których jest najwiecej, czyli osób urodzonych w latach 1952-65 to ci ludzie dziś mają ok 50-60 lat.

I co ich najbardziej internesuje?

Podpowiem Ci. Zdrowie.

Chcą być młodzi, piekni oraz czuć się świetnie.

Właśnie dlatego dziś jak grzyby po deszczu powstają kluby fitness. Kiedy wyjdziesz w lecie do parku to widzisz  starszych ludzi którzy biegają, jeżdzą na rowerach czy na rolkach.

Własnie dlatego nordic walking ( ci co chodzą z kijkami  tak jakby nart zapomnieli) jest tak popularnym sportem  na świecie.

Itp…. etc….

No dobra ale po co Ci to wszystko mówię?

Chcę byś zrozumiał na czym polega trend.
Na czym polega  strategiczne myślenie o biznesie. Wiele firm w latach które  wyżej opisywałem przekształcało się by non stop na trendzie zyskiwać.

Jaki program wybrać

To co lubisz robić – jeżeli pasjonujesz się sportem, zdrowym trybem życia dlaczego by nie zostać partnerem  programu który to właśnie promuje!

Może twoją pasą jest Internet – tworzenie stron internetowych – czemu by nie polecać swoim odbiorcom dobrych usług hostingowych ?

Znajdź to co lubisz a następnie znajdź firmy które taką usługę sprzedają.

Najczęstszym następnym krokiem jest otworzenie (przeważnie) darmowego konta w firme oferującej daną usługę oraz otrzymanie linku referencyjnego.

Link referencyjny jest specjalnym adresem internetowym za pośrednictwem którego osoba przez ciebie polecana wchodzi na stronę internetową oferującą określoną usługę lub produkt.

Dzięki użyciu tego linku sprzedawca wie, że to właśnie dzięki tobie polecane osoba dokonała zakupu i wypłaca stosowna prowizję.

Proste i praktycznie nie wymaga twojego wkładu finansowego

Przykłady linków i usług

Kosmetyki firmy Tiande 
(jesteśmy właścicielem sklepu www.tiandeshop.co.uk) I dla naszych klientów oferujemy specjalny link – http://norwich.tiandeshop.co.uk/ dzięki temu w zależności od statusu mogą zarobić do 25% marży od sprzedaży.

Również przykładem takiego linku jest http://tiande.eu/?referral=@@88940406d23a9fba15a5f537f9cf8147

Gdzie rejestrując się jako konsultant firmy – otrzymasz oprócz zniżek na zakupy produktów, szkolenia wsparcie oraz możność sprzedaży nie wychodząc z domu – Proste!

Kolejnym przykładem są usługi hostingowe:

Wiele osób poszukuje miejsca gdzie umieści swoją stronę internetową

Polecany przez nas hosting został przez nas sprawdzony i z czystym sumieniem polecamy go innym za pośrednictwem takiego linku:

https://affiliate.tmdhosting.com/scripts/click.php?a_aid=58b7fb36b1139

  Speed up your site performance today, Free site transfer, same renewal price